معرفی سایت ما

فروشگاه اینترنتی پرده سرای ابریشم یکی از جامع ترین سایتهای خرید و فروش اینترنتی و حضوری انواع پرده میباشد. ما پس از سالها تجربه کاری و فعالیت در زمینه انواع پرده های تزیینی برای سهولت سفارش ، جلب بیشتر مشتریان و وسعت دادن زمینه کاری تصمیم گرفتیم که یک فروشگاه اینترنتی پرده برای هموطنان عزیزمان دایر گردانیم .هدف فروشگاه پرده سرای ابریشم صداقت در کار، کیفیت خوب محصولات با انواع برندهای داخلی و خارجی با قیمت مناسب و خدمات سریع و مطلوب میباشد .
محصولات پرده سرای ابریشم شامل انواع پرده زبرا، پرده های منازل، پرده ادارات، هتلها، تالارها و لوازم جانبی پرده میباشد . پرده های منازل که نقش مهمی در زیبایی و پوشش خانه دارند که ما هر کدام از بخشهای منزل را برای سهولت در تصمیم گیری در قالب پرده پذیرایی، پرده اتاق خواب و پرده آشپزخانه با محصولات گوناگون و متنوع از قبیل پرده تور، پرده کتان، انواع مخمل پرده ای، پرده زبرا و … قرار داده ایم.


محصولات پرده سرای ابریشم تنها به وسعتی در حد پرده منازل ختم نمیشود ما برای تزیین محیط کاری شما نیز محصولاتی را در نظر گرفته ایم شاخه هایی از قبیل پرده های اداری، پرده های هتلی و تالاری با اجناس مختلف پرده زبرا، پرده کرکره ، انواع پارچه پرده ای مناسب برای هتلها و تالارها فراهم ساختیم تا شما هموطنان عزیز تصمیم گیری راحت تری در انتخاب این محصولات داشته باشید .
مشتریان میتوانند انواع پرده را به صورت آماده و حتی سفارشی با مدل و جنس درخواستی به ما سفارش دهند و ما آن را با نهایت دقت اجرا خواهیم نمود. امیدواریم بتوانیم در زیبایی و تزیین دکوراسیون منزل و محل کار شما نقش مهمی را ایفا کنیم و با انتقادات و راهنمایی شما عزیزان در این مسیر سیر تکامل را طی کنیم .